Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu. Další informace Souhlasím
Sestavte si své portfolio a vydělávejte

TREZOR

TREZOR první generace vám zajistí bezpečný způsob, jak ukládat vaše kryptoměny. Izolujte vaše soukromé klíče do bezpečí TREZORu. Nejlepší ochrana bez újmy na vašem pohodlí. Mějte svůj TREZOR připravený během minut pomocí jednoduchého procesu bez registrace. Používání TREZORu je snadné. Jen následujte instrukce na displeji a stisknete tlačítko pro potvrzení důležitých akcí.

2 599 Kč  s DPH

Co je to hardwarová peněženka?

Hardwarová peněženka je fyzické zařízení vytvořené tak, aby udrželo vaše kryptoměny v bezpečí. Ukládá soukromé klíč přímo v zařízení, které je mimo síť, tudíž v bezpečí proti hackerským útokům. Všechny operace a transakce jsou prováděny v zařízení a můžete zobrazit pouze výsledek: hash každé operace. U každé transakce je požadováno ruční potvrzení operace pomocí hardwarového tlačítka. Máte možnost vytvoření zálohy soukromých klíčů a pokud je zařízení poškozeno, ztraceno nebo odcizeno, své kryptoměny můžete z této zálohy obnovit.

Trezor T

TREZOR T je nástupcem předchozího modelu, který disponuje nejnovější šifrovací technologii a podporuje přes 500 měn. Navíc oproti verzi ONE má verze T dotykový display a možnost SD karty. Díky vylepšením, novému bezpečnostnímu systému a jednoduchému použití je TREZOR T vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele a hodlery pro uložení vašich kryptoměn. Zde najdete seznam podporovaných kryptoměn pro TREZOR T.

Sestavte si své portfolio a vydělávejte