Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu. Další informace Souhlasím
1 BCH koupíte za
5 553 Kč
1 BCH prodáte za
5 161 Kč
Změna za 24h
1,2 %
nebo
Tuto kryptoměnu aktuálně není možné koupit.
Tuto kryptoměnu aktuálně není možné prodat.

Aktuální vývoj ceny BCH/CZK

Co je Bitcoin cash?

Bitcoin Cash vznikl v roce 2017 několika nadšenci kvůli tomu že klasická bitcoinová síť byla značně  přehlcena.   Zakladatele této kryptoměny říkají že Bitcoin Cash je ten pravý Bitcoin nicméně velká komunita lidí v kryptoměnách toto tvrzení vyvrací a říkají o Bitcoin Cash že je to pouze kopie Bitcoinu. Bitcoin Cash vznikl takzvaným fokrem  kdy se oddělil kód od klasického bitcoinu a nyní Bitcoin Cash pokračuje ve své vlastní ose.  i když jí mnoho lidí z komunity zatracuje tato kryptoměna stále nabírá na síle a určitě má místo mezi nejsilnějšími kryptoměnami.

Kde s Bitcoin cash platit?

S kryptoměnou Bitcoin Cash můžete platit v různých internetových obchodech Ale i tak i v některých kamenných prodejnách díky jeho popularitě a rychlosti zavádí platbu Bitcoin Cash stále více obchodu.

Těžba a vytváření

Bitcoin Cash se těží úplně stejně jako Bitcoin na standardních grafických kartách se těžení už nevyplatí a proto je potřeba využít asic minery které mají daleko větší výpočetní výkon a jsou k tomu určené. 

Hlavní rizika

Dávejte si pozor že skutečně chcete nakoupit Bitcoin Cash A nechcete koupit klasický Bitcoin samotný název k tomu totiž navádí.  Jako u dalších kryptoměn je třeba počítat s tím že Bitcoin Cash je volatilní.  Z krátkých historických dat se můžeme podívat že pokud Bitcoin roste tak Bitcoin Cash roste rychleji, pokud ale padá tak Bitcoin Cash padá rychleji. 

Peněženka

Vaši novou kryptoměnu Bitcoin Cash si můžete uložit do peněženky Coinomi Díky rychlosti a jednoduchosti tak budete mít přehledně své portfolio například v mobilním telefonu.  Pokud chcete mít větší jistotu bezpečí zakupte si hardwarovou peněženku trezor.